Elytra

Jak obecnie wygląda kwestia zdobycia Elytr i Shulkerboxów? Z tego co wiem, End jest dość ograniczony, i wydaje się że został już całkiem przeczyszczony ze wszelkich wartościowych rzeczy (znów: Elytry i Shulkery) Czy istnieje jakaś inna rozsądna opcja zdobycia tych cennych, a w późniejszej fazie rozgrywki koniecznych do dalszej zabawy przedmiotów? Dość frustrujące jest ograniczanie się do chodzenia pieszo, po przegraniu kilkudziesięciu lub nawet kilkuset godzin na jednej edycji. Zwłaszcza że Elytra jest akurat tym jednym elementem wyposażenia, którego nie można ubezpieczyć netherytem przed spaleniem w lawie. Z kolei shulkery są bardzo wygodnym rozszeżeniem ekwipunku czego tłumaczyć chyba nie trzeba.
 

sync667

Administrator Sieci
Członek Załogi
Administrator Sieci
Hej, będziemy na pewno podejmować jeszcze temat endu i kwestii tych brakujących materiałów czy przedmiotów. Najpewniej planujemy jedno z dwóch rozwiązań, albo mapę osobną surowcową z dostępnymi najnowszymi blokami lub admin shop.
 
Rzeczywiście, jak najszybciej przydałoby się conajmniej rozwiązanie tymczasowe, np w postaci admin shopu. a miło byłoby zobaczyć w przyszłości także inne, nieco bardziej organiczne rozwiązanie.
 
Do góry