Craftlandia gra z WOŚP!

Cześć wszystkim!

Niezmiernie miło nam poinformować, że w tym roku nasza społeczność oficjalnie uczestniczy w tegorocznym finale Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy www.wosp.org.pl. Wspólnie z Orkiestrą, w bezpośredniej współpracy z DublinWOŚP jednym z największych sztabów oraz wsparciu fundacji Jurka Owsiaka będziemy zbierać środki na szczytny cel, dla oddziałów dziecięcej laryngologii, otolaryngologii i diagnostyki głowy.

Pragniemy zapoczątkować coroczną inicjatywę, aby pokazać jak my gracze potrafimy wspólnie zaangażować się w działania charytatywne, a tym samym jeszcze bardziej rozwinąć nieskończone możliwości naszej ulubionej gry jaką jest Minecraft.

Jaki jest plan?
Oczywiście to ważne pytanie. Nasz zespół przygotowuje wiele atrakcji, które pozwolą wam dobrze się bawić oraz jednocześnie zbierać do wośpowej skarbonki. Za kilka dni ogłosimy harmonogram imprezy, która potrwa trzy tygodnie i zakończy się wielkim finałem 10 stycznia 2021 roku. W trakcie tego czasu będzie można uczestniczyć w różnorodnych rozgrywkach, a wspierając nasz cel otrzymać w ramach podziękowania różnorodne nagrody! Głównym celem każdego z was będzie zbieranie Orkiestrowych Serduszek, które wykorzystacie w trakcie eventów, a także wymienicie na świetne upominki. To oczywiście nie wszystko, a wiele szczegółów zdradzimy już lada moment. Całość zabawy będzie można również oglądać na streamach twórców internetowych.

W tym roku będzie to pierwszy raz, kiedy pilotażowo organizujemy takie wydarzenie i niestety z tego powodu, miejsce na serwerach w jednej chwili będzie ograniczone. Jednak jeśli pokażecie siłę kwadratowej społeczności w przyszłym roku zrobimy wielkie boom!

Potrzebna nam również twoja pomoc!
Organizacja tak dużej imprezy wymaga rąk do pracy. Dlatego też prosimy wszystkich chętnych o wsparcie dla naszego zespołu. Kogo potrzebujemy? Koniecznie wolontariuszy, którzy podczas wydarzenia będą pomagać użytkownikom w grze i na forum, a także budowniczych tworzących niezwykłe budowle, które posłużą graczom w trakcie zabawy. Jeśli ktoś z was jest zainteresowany prosimy o złożenie podania https://forms.gle/APu86AwCviTzdpVn8

Jesteś youtuber'em/streamer'em?
i oczywiście chcesz pomóc nam promować szczytną inicjatywę, a także zebrać z nami jak najwięcej pieniędzy dla dzieciaków! Koniecznie daj nam znać poprzez formularz, który znajduje się powyżej lub na Discord.
 
Ostatnia edycja:

Komentarze

Do góry