Aktualności

Craftlandia gra z WOŚP!
  • 1272
  • 0
Cześć wszystkim!

Niezmiernie miło nam poinformować, że w tym roku nasza społeczność oficjalnie uczestniczy w tegorocznym finale Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy www.wosp.org.pl. Wspólnie z Orkiestrą, w bezpośredniej współpracy z DublinWOŚP jednym z największych sztabów oraz wsparciu fundacji Jurka Owsiaka będziemy zbierać środki na szczytny cel, dla oddziałów dziecięcej laryngologii, otolaryngologii i diagnostyki głowy.

Pragniemy zapoczątkować coroczną inicjatywę, aby pokazać jak my gracze potrafimy wspólnie zaangażować się w działania charytatywne, a tym samym jeszcze bardziej rozwinąć nieskończone możliwości naszej ulubionej gry jaką jest Minecraft.

Jaki jest plan?
Oczywiście to ważne pytanie. Nasz zespół przygotowuje wiele atrakcji, które pozwolą wam dobrze się bawić oraz jednocześnie zbierać do wośpowej skarbonki. Za kilka dni ogłosimy harmonogram imprezy...
Zmieniona strona oraz nowe forum
  • 1078
  • 0
Cześć,

Jak pewnie zauważyliście nasza strona główna została zastąpiona całkiem innym rozwiązaniem, które umożliwi nam lepsze prowadzenie z wami komunikacji, a także ponownie pozwoli tworzyć zawiłe dyskusje na forum. Jest jeszcze kilka elementów w opracowaniu więc prosimy o cierpliwość, ale jednocześnie zachęcamy do rejestracji oraz korzystania z obecnie już dostępnych funkcji.

Wszelkie problemy i pomysły w ramach zmiana na stronie prosimy zgłaszać w odpowiednim dziale lub na Discord. Pozostałe brakujące treści zostaną przeniesione niebawem.

Nowe tematy

Użytkownicy online

No members online now.

Nowe statusy

co tu tak cicho ?? odzywajcie sie i piszcie
Siemanko i Pozdrawiam kto wie ten zna ;)
Czy chcecie uratować święta?
@TheAgee To cud natury. Proszę ją uwielbiać.
Dzięki Dexinus za udowodnienie mi, że ja nie dorosłam, tylko urosłam xD

Statystyki

Tematy
22
Posty
50
Użytkownicy
71
Ostatni użytkownik
queroto11
Do góry